O PROJEKTE

Váš domov pri vode.

Novostavba Piešťany – Riverside. Blue Wave Riverside Apartments je osobitý rezidenčný projekt, v ktorom sa na 6 podlažiach nachádza iba 68 slnečných juhozápadne orientovaných bytov a apartmánov. Určený je predovšetkým tým, ktorí ocenia súkromie s blízkosťou vodnej hladiny vodnej nádrže Sĺňava a priľahlej prírody. Projekt bol prírodou a priľahlou riekou Váh inšpirovaný a preto je aj navrhnutý a realizovaný tak, aby bol bezprostredný kontakt s nábrežím pre jeho obyvateľov zachovaný.

Prvotnou snahou tvorcov bolo vytvoriť jedinečné miesto pre pohodlný život, s dôrazom na detail v súkromnom aj verejnom priestore. Limitovaný počet bytov, prepracované architektonické riešenia  a optimalizovaná štruktúra komunikácií vytvárajú spoločne základný pocit pohody, istoty, pokoja a bezpečia. Projekt ponúka výber od praktických garsónok s plochou od 33 m2 až po luxusné strešné penthousy s plochou cez 169 m2. Každý byt vždy dopĺňa predzáhradka, balkón či terasa. Na prízemí domu sú umiestnené pivničné kóje,  garážové státia pre autá a motorky, ale aj priestor na odloženie najpopulárnejšieho piešťanského dopravného prostriedku, ktorým je bicykel.

Časový harmonogram realizácie

E

Február 2022

Začiatok stavebných prác

E

Február 2023

Ukončenie hrubej stavby

E

August 2023

Ukončenie výstavby projektu

E

December 2023

Kolaudácia a odovzdanie

architekt projektu

“Pre architekta je vždy príležitosť vytvoriť architektonické dielo v atraktívnom prostredí výzva a zároveň aj veľká zodpovednosť. Verím, že realizáciou Apartmánového domu Blue Wave podľa nášho návrhu, vznikne na brehu Sĺňavy príjemné, moderné prostredie s vysokou funkčnou a estetickou hodnotou pre bývanie a relax.”

Ing.arch. Michal Petráš
architekti SPDe

Developer / predajca

Spoločnosť BLUE WAVE DEVELOPMENT s.r.o. bola založená v roku 2007 a je súčasťou úspešnej skupiny firiem podnikajúcich v oblasti developerskej činnosti a Slovenskom trhu. Nosnou aktivitou je realizácia vlastných projektov v oblasti výstavby polyfunkčných domov a rezidenčných objektov ako i zabezpečenie komplexnej škály developerských aktivít vo všetkých fázach realizácie projektu na vysoko profesionálnej úrovni:

Počas takmer pätnásťročnej histórie spoločnosti sme ako developer úspešne zrealizovali niekoľko investičných zámerov: